Studiował politologię na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę dziennikarską zaczął w serwisie radiowej „Trójki” w 1990, gdzie był depeszowcem. Później był sekretarzem redakcji w „Życiu Warszawy” (1993), a następnie w „Życiu”. W 2001 został zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek Polska”. W 2003 został redaktorem naczelnym nowo powstałego dziennika „Fakt”. Szefem tej gazety był przez niemal jedenaście lat, do 28 maja 2014[3][4].
15 września 2020 sygnał telewizji Polsat został udostępniony w internecie w należących do nadawcy stacji serwisach internetowych VOD Polsat Go[11] i Polsat Box Go[12]. Od 1 lipca 2021 roku Polsat HD jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2. 5 października 1993 przegląd brokerów ftm stacja otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na emisję naziemną w Polsce[8]. 27 stycznia 1994 telewizja otrzymała koncesję na ogólnopolską telewizję komercyjną[9], przez co przełamała monopol telewizji publicznej na ogólnopolskie nadawanie naziemne.
Do września 2021 roku Polsat News prowadził niekodowaną emisję w ramach MUX-4 naziemnej telewizji cyfrowej. Operatorzy płatnej telewizji krytykowali takie rozwiązanie, bo sztandarowa stacja informacyjna Polsatu jest im oferowana odpłatnie. Obecnie w ramach naziemnego pakietu Polsat Box, Polsat News jest kodowany.
Stanisław Janowski herbu Ślepowron (ur. 9 października 1866 w Soli[1], zm. 23 lutego 1942 Krakowie) – polski działacz niepodległościowy, malarz, ilustrator i scenograf. Wykładowca w szkole dramatycznej w Krakowie, reżyser i dekorator teatralny. Żołnierz II Brygady Legionów, drugi mąż Gabrieli Zapolskiej i brat malarki Bronisławy Rychter-Janowskiej.
Solorz i Janowski nadzorują naEkranie.pl
Nową funkcję w hierarchii grupy Polsat, wiceprezesa zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, obejmie Maciej Stec, dotychczasowy członek zarządu Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat. We wrześniu 1914 roku wstąpił do Legionów Polskich. Do lipca wskaźnik poziomu sygnału gann 1915 roku służył w Oddziale Technicznym w Departamencie Wojskowym Naczelnego Komitetu Narodowego, wyjeżdżając na front I i II Brygady jako fotograf i rysownik – korespondent. W sierpniu 1915 roku na własną prośbę został przydzielony do 3.
- Na koniec roku kapitał własny spółki wynosił 6,14 mln zł.
- Chętniej oglądane były TVN24 (5,63 proc.) i TVP Info (5,14 proc.).
- Seks, afery, polityka”, w której opisał obraz polskiej elity politycznej i kulturalnej[8][9].
- Od końca kwietnia 2019 prowadzi codzienny program „Punkt Widzenia” w stacji Polsat News[12].
W sobotę o tej porze jest nadawana „Debata tygodnia”. Do popularnych programów z udziałem polityków należą też niedzielne „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” oraz „Prezydenci i premierzy” Jarosława Gugały (emisja w sobotę około 19.15). W niedziele o 19.30 nadawany jest z kolei znany program interwencyjno-publicystyczny „Państwo w państwie”.
Grzegorz Tutkaj
W grudniu tego roku otrzymał nominację na chorążego. Pozostał w nim do końca kampanii wojennej, pełniąc funkcje komendanta oddziału sztabowego. Janowski należał do nielicznej grupy legionowych artystów malarzy, rzeźbiarzy i grafików, których służba podporządkowana była sprawom artystycznym. Polsat HD to kanał nadawany w standardzie HD, będący retransmisją kanału Polsat w czasie rzeczywistym. Jest to drugi po Polsat Sport HD kanał telewizji Polsat w wysokiej rozdzielczości. Otrzymał koncesję na nadawanie 1 kwietnia 2008.
FTA jest natomiast uruchomiony we wrześniu 2021 roku kanał Wydarzenia 24, który zastąpił Superstację. Nie emituje on w przeciwieństwie do Polsat News publicystyki, tylko krótkie i zwięzłe materiały informacyjne, prognozę pogody i serwisy sportowe. Zanim powstał Polsat News, część późniejszych dziennikarzy stacji pracowało w przejętej przez Polsat na początku 2007 roku TV Biznes. Na początku 2013 roku, zmieniła ona nazwę na Polsat Biznes, a w czerwcu 2014 roku na Polsat News+. W wyniku sporu z ITI Neovision, właścicielem platformy cyfrowej nc+, od 31 lipca 2014 roku stacja działa jako Polsat News 2 i emituje głównie powtórki z głównej anteny Polsat News. Jest oferowana w najtańszych pakietach sieci kablowych i platform cyfrowych.
Tobias Solorz nie jest już prezesem CP i Plusa, zastąpi go Mirosław Błaszczyk. Stanisław Janowski szefem Polsatu
Wystartował 1 września 2009, czyli przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów (do której prawa transmisji na wybrany, środowy mecz na żywo, wtorkowy z odtworzenia oraz skróty pozostałych spotkań posiadał Polsat). 20 lipca Polsat Investments kupił też, za 37,1 mln zł, 60 proc. Udziałów spółki 4Fun, nadającej kanały 4Fun.tv, 4Fun Kids i 4Fun Dance. Jej prezesem od 2013 roku pozostaje Mateusz Górecki, w KRS nie zarejestrowano na razie żadnych zmian w zarządzie i radzie nadzorczej. Do marca 2018 szefem Polsat News był Henryk Sobierajski.
Dołącz do dyskusji: Solorz i Janowski nadzorują naEkranie.pl
W kwietniu 2006 po tym, jak w październiku 2005 „Fakt” opublikował tekst pt. Stanisław Piguła postanowił przekazać całą kwotę zadośćuczynienia na opiekę paliatywną w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie[17]. Od czerwca 2019 do lipca 2021 był dyrektorem programowym kanału telewizyjnego Superstacja[15]. giełda może zapaść o 50% Od 7 marca 2020 prowadzi także Debatę tygodnia w Polsat News[16]. Grzegorz Jankowski (ur. 26 lipca 1969 w Warszawie[1][2]) – polski dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, redaktor naczelny dziennika „Fakt” w latach 2003–2014. W latach 2019–2021 był dyrektorem programowym Superstacji.
Zygmunt Solorz w radzie nadzorczej TV Spektrum, nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV
W 1989 wszedł w skład władz wojewódzkich Komitetu Obywatelskiego. Został pełnomocnikiem wojewody, a następnie delegatem rządu ds. W 1991 uzyskał mandat posła na Sejm I kadencji.
Obaj od wiosny 2019 roku są członkami zarządu Telewizji Polsat. W zarządach spółek Lemon Records, TV Spektrum, Music TV, Antywebu i Muzo.fm, a Nowe – w zarządach Grupy Interia, Superstacji, Lemon Records, TV Spektrum i Music TV. Współpracował z Komitetem Obrony Robotników. W 1980 wszedł w skład Tymczasowego Komitetu Założycielskiego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Został też działaczem „Solidarności” Rolników Indywidualnych (w latach 80. prowadził indywidualne gospodarstwo rolne w województwie ciechanowskim).
Od 2017 roku prowadzi poranne pasmo w Polskim Radiu 24. Od początku 2018 do czerwca 2018 prowadził autorski program publicystyczny „Dobry Wieczór Polsko” w stacji Polsat News. Od października 2018 do połowy kwietnia 2019 prowadził Polityka na Ostro w stacji Polsat News na zmianę z Agnieszką Gozdyrą. Od końca kwietnia 2019 prowadzi codzienny program „Punkt Widzenia” w stacji Polsat News[12]. Mirosław Błaszczyk jest związany z biznesem Zygmunta Solorza od kilkudziesięciu lat od samego początku jego działalności. Jako jeden z najbliższych współpracowników Zygmunta Solorza doskonale zna grupę Polsat, włączając w to Cyfrowy Polsat oraz Polkomtel.
W całym 2022 roku udział stacji wyniósł 1,97 proc. Chętniej oglądane były TVN24 (5,63 proc.) i TVP Info (5,14 proc.). Popołudniowe komentarze polityków, publicystów i ekspertów można znaleźć w formacie „Punkt widzenia”, który prowadzi Grzegorz Janowski (od poniedziałku do piątku o 17.30). Od poniedziałku do piątku o 19.50 można oglądać program „Debata dnia” Agnieszki Gozdyry. Biorą w nim udział przedstawiciele partii politycznych.